ZETTENBellefleur 60

Vraagprijs €375.000,- k.k.
Beschikbaar
KENMERKEN
Woonhuissoort
Eengezinswoning
Woonhuistype
Tussenwoning
Bouwjaar
1984
Energieklasse
C
LOCATIE
Provincie
GELDERLAND
Plaats
ZETTEN
Postcode
6671 DV
Straat
Bellefleur 60
  • Omschrijving
  • Foto's
  • Kenmerken
  • Stel een vraag
  • Locatie
Omschrijving

ZETTEN
Bellefleur 60

Aan autoluw en kindvriendelijk woonerf gelegen, UITGEBOUWDE TUSSENWONING bestaande uit 3 volwaardige woonlagen en een zonnige tuin. Deze gezinswoning biedt onder meer een ruim opgezette, tuingerichte woonkamer, een en-suite keuken in hoekopstelling, een praktische bijkeuken, 4 volwaardige slaapkamers, een recent gemoderniseerde badkamer met o.a. een ligbad én douche en een ruime voorzolder. Er zijn diverse extra’s aanwezig zoals airconditioning, grotendeels kunststof kozijnen met draai/kiepramen en rolluiken. Tevens zijn er op het zuidelijke dakvlak 10 zonnepanelen geplaatst. De tuin ligt pal op het zuiden, is onderhoudsvriendelijk ingericht en biedt plaats aan een TERRASOVERKAPPING, een stenen BERGING en een achterom.

Quote van de makelaar: “Vanaf de straat is de woning misschien wat lastig inschatten, maar de woning is groter dan je denkt. Achter de hoge voorgevel gaat een volwaardige gezinswoning schuil die is voorzien van diverse extra’s. Een gezin met 3 kinderen kan hier prima uit de voeten. De aanbouw biedt een fijne ‘buffer’ tussen woning en tuin. En hou je van zon en privacy, dan mag je deze achtertuin zeker niet missen.”

RUIME WOONKAMER
De woonkamer is over de volle breedte van de woning gelegen. Door het vierkante formaat is de kamer praktisch in te richten. Een grote hoekbank past hier prima zonder dat het ten koste gaat van het ruimtelijke gevoel. De woonkamer is tuingericht en biedt daardoor veel privacy (geen inkijk vanaf de straat). Omdat het grote raam op de zuidkant is georiënteerd, is er een rolluik aangebracht om de zon buiten te kunnen houden. Bovendien blijft de temperatuur het hele jaar door behaaglijk door de aanwezig airco.

In de hal is een trapkast aanwezig met voldoende plek voor bijvoorbeeld een stofzuiger en voorraad. Overigens is de hal lekker ruim met o.a. een garderobenis. De ruimte wordt mede gecreëerd doordat de hal aan de voorzijde als een soort van ‘uitbouw’ buiten de voorgevel is gebouwd. Dit geeft de woning niet alleen een speels karakter, maar zorgt ook voor meer ruimte op bijvoorbeeld de badkamer (1e verdieping).

OPEN KEUKEN
De keuken is aan de voorzijde gelegen waarbij het keukenblok in hoekopstelling is geplaatst. De keuken heeft met haar zwart/witte kleurstellingen een neutrale uitstraling. De inbouwapparatuur bestaat uit een koelkast, een brede 4-pits inductie kookplaat, een afzuiger en een oven. Er zijn sfeervolle staldeuren geplaatst waardoor je de keuken ook geheel af kunt sluiten van de woonkamer.

UITBOUW (BIJKEUKEN)
Aan de woonkamer aan de achterzijde van de woning is een stenen uitbouw geplaatst. Het is met name een erg praktische uitbouw aangezien je van buiten niet meteen in de woonkamer staat. Ook kan deze ruimte als ‘bijkeuken’ gezien worden. Je kunt hier bijvoorbeeld een extra voorraadkast kwijt of een extra koel/vriescombinatie.

1e VERDIEPING
De 1e verdieping is ingedeeld met een overloop, 3 ruime slaapkamers en de badkamer. De 3 slaapkamers zijn allen volwaardig en zijn respectievelijk 12m², 7m² en 7m² groot. Een kleine kamer zit er dus niet echt tussen. De slaapkamers aan de achterzijde hebben ieder een groot dakvenster. De slaapkamer aan de voorzijde is voorzien van een nieuw, kunststof kozijn. Een laminaatvloer zorgt voor een eenduidig geheel op de gehele woonlaag.

COMPLETE BADKAMER
De badkamer is eveneens een groot pluspunt van deze woning. De ruimte is in 2023 gemoderniseerd en voldoet met de marmerlook tegels helemaal aan de laatste trends. De badkamer is ruim opgezet en groter dan gemiddeld, daardoor is er zowel plek voor een ligbad als een douche. Uiteraard is er ook een wastafelmeubel geplaatst en ontbreekt het 2e toilet niet. Erg prettig is het raam dat niet alleen voor daglicht zorgt, maar ook voor een ventilatiemogelijkheid.

2e VERDIEPING
Van oorsprong was de 2e verdieping één open ruimte met 2 grote dakvensters. Ondertussen is er een volwaardige 4e slaapkamer gecreëerd van 10m² groot. Zowel de slaapkamer als de voorzolder hebben zo een eigen dakvenster en daglicht gekregen. Beide dakvensters zijn vernieuwd en ook het dak is extra geïsoleerd. Op de voorzolder is de opstelling van de cv-ketel terug te vinden. Dit betreft een huurketel (ca. € 40,- p.m.) welke is geplaatst in 2021. De witgoedaansluitingen bevonden zich voorheen op de badkamer, echter zijn deze naar deze verdieping gehaald waardoor je hier de wasmachine en wasdroger kan plaatsen.

ZONNIGE ACHTERTUIN
In het verlengde van de woonkamer is de achtertuin gelegen. Deze tuin heeft een gunstige ligging op de zon, namelijk het zuiden. Hierdoor geniet je de gehele dag zon, van ’s ochtends tot in de avonduren. Om toch uit de zon te kunnen zitten, is er een overkapt zitterras (veranda) gemaakt. Doordat er achter de woning deels geen bebouwing staat, is er ook minder inkijk dan je gewend bent in een woonwijk. De tuin is grotendeels bestraat waardoor deze ‘onderhoudsvrij’ is. Achter in de tuin staat een stenen berging v.v. elektra van 2m x 3m groot. Het dak van de schuur is doorgetrokken waardoor er een 2e overkapping is ontstaan. Hierdoor kun je fietsen droog en beschut buiten laten staan. Uiteraard is er ook een afsluitbare achterom aanwezig.

ZETTEN, hét winkeldorp van Nederland!
Zetten is een centraal gelegen dorp in de Gemeente Overbetuwe met ongeveer 5.500 inwoners. Er is een uitgebreid winkel- en dienstenaanbod en het vervult daarmee een streekfunctie. Zetten heeft zelfs van alle dorpen in Nederland (waarschijnlijk) het grootste winkelaanbod gerelateerd aan het aantal inwoners. Bekende winkelketens als Kruidvat, Hema en Primera worden aan het dorpsplein afgewisseld door ambachtelijke winkeltjes waaronder een slager, een bakkerij, een kaaswinkel en een versmarkt (groenteboer). Ook aan supermarkten is er geen gebrek aangezien je kunt kiezen uit de Albert Heijn, Jumbo en Aldi. Aan de Hoofdstraat 68 vind je een enthousiast makelaarskantoor waar je vrijblijvend binnen mag lopen voor aanvullende informatie omtrent deze woning!

In Zetten vinden we 3 basisscholen terug alsmede een middelbare school met VMBO tot en met Atheneum. Er is een rijk verenigingsleven waarbij de omliggende dorpen elkaar versterken. Van voetbal- en tennis/padelclub of een dansschool tot aan een turn- en volleybalvereniging. Er is zelfs een zwembad, ideaal voor de zwemlessen van kleine kinderen. Hou je van wandelen in de vrije natuur? Dan zijn er volop mogelijkheden, bijvoorbeeld in het aangrenzende dorp Hemmen (op loopafstand). Dit Landgoed biedt kilometers wandelpaden door bossen, langs riviertje De Linge en het fruitboomrijke Betuwse landschap. Ook vind je in Zetten en Hemmen enkele horecagelegenheden. Kortom, Zetten is van alle markten thuis. Zelfs de Posbank of de Ginkelse Hei is voor de ervaren mountainbiker geen brug te ver.

CENTRAAL GELEGEN
Of je nu in de stad werkt of op één van de bedrijvenparken in de nabijgelegen dorpen, het is altijd heerlijk thuiskomen tussen de rivieren de Rijn en de Waal. Het dorp is gelegen in de driehoeksverhouding Arnhem – Nijmegen – Tiel en heeft daardoor een goede ontsluiting. We vinden Zetten terug in de oksel van knooppunt Valburg waar de A15 en de A50 elkaar kruisen. Hierdoor ben je binnen 15 minuten in grote plaatsen als Beuningen, Elst, Wageningen en de grote steden Arnhem, Nijmegen en Tiel. Maar ook plaatsen als Oss, Ede of Apeldoorn liggen maar op een half uur rijden.
Nieuwsgierig geworden? Wij laten je graag kennis maken met het veelzijdige dorp Zetten!

INDELING
Begane grond:
Hal/entree met meterkast, garderobenis, toilet, trapkast en trapopgang
Woonkamer met airco
Open keuken v.v. inbouwapparatuur
Bijkeuken met tuindeur
1e Verdieping:
Overloop met trapopgang
3 Slaapkamers waarvan 2 met dakvenster
Badkamer met ligbad, aparte douche, 2e toilet en wastafelmeubel
2e Verdieping:
Voorzolder met cv-ketelopstelling en witgoedaansluitingen
4e Slaapkamer met dakvenster.

BIJZONDERHEDEN:
Ideale gezinswoning in kindvriendelijke woonomgeving
Gunstige ligging aan een rustige straat
Drie verdiepingen woonplezier
Tuingerichte woonkamer met airco
Keuken v.v. diverse inbouwapparatuur
Schuifdeuren waarmee keuken afgesloten kan worden (en-suite)
Praktische bijkeuken met doorloop naar tuin
4 Volwaardige slaapkamers aanwezig
Badkamer in 2023 gemoderniseerd
Complete badkamer met o.a. een ligbad én douche
Geheel nieuwe groepenkast
Diverse houten kozijnen zijn vervangen door kunststof v.v. draai/kiepramen
Dakramen vervangen door nieuwe, witte Velux dakvensters
Stijlvolle hardhouten voordeur met gietijzeren raamwerk
10 Zonnepanelen met optimaal rendement door gunstige zonligging
Onderhoudsvriendelijke achtertuin op het zuiden
Weinig inkijk in de tuin, veel privacy
Veranda biedt een beschutte zithoek als het warm is
Stenen berging
Voor de deur parkeren
Autoluwe straat met uitsluitend bestemmingsverkeer
Basisscholen en middelbare school beiden op loopafstand
Zetten biedt een zeer ruim aanbod aan winkels, supermarkten en zorgvoorzieningen
Treinstation en uitvalswegen binnen handbereik.

TIP:
Wilt u meer te weten komen over deze woning?
Beleef dan ook eens de aanvullende producten die wij standaard bij al onze woningen aan de Funda-presentatie koppelen:
– Professionele woonvideo
– Virtuele tour door de woning
– Interactieve plattegronden met tuinindeling.

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM-voorwaarden.

+ Lees meer
Kenmerken
Stel een vraag
Locatie

    Gratis waardebepaling van uw woning