DODEWAARDGoudreinet 9

Vraagprijs €475.000,- k.k.
Verkocht
KENMERKEN
Woonhuissoort
Eengezinswoning
Woonhuistype
2-onder-1 kapwoning
Bouwjaar
1994
Energieklasse
A
LOCATIE
Provincie
GELDERLAND
Plaats
DODEWAARD
Postcode
6669 GD
Straat
Goudreinet 9
  • Omschrijving
  • Foto's
  • Kenmerken
  • Stel een vraag
  • Locatie
Omschrijving

DODEWAARD
Goudreinet 9

Over de volle breedte uitgebouwde en stijlvol gemoderniseerde 2-ONDER-1-KAPWONING met unieke details en woonbeleving. Naast de woning is een geïsoleerde en verwarmde GARAGE aangebouwd. Zowel de voor- als achtertuin zijn zeer verzorgd aangelegd met in de achtertuin een PERGOLA met vlonderterras, een fraaie VERANDA en een zeer degelijke, stenen SCHUUR. Aan de voorzijde ligt een comfortabele OPRIT met plaats voor 2 auto’s naast elkaar.

Deze verrassende en opvallend goed onderhouden gezinswoning heeft meerdere grote pluspunten. Denk daarbij aan maatwerk kasten in de gezellige woonkamer, speelse raampartijen tot aan de vloer, een exclusieve eilandkeuken met luxe inbouwapparatuur waaronder een Quooker, een ruime eethoek met plaats voor een 8-persoons eettafel, vloerverwarming en dubbele terrasdeuren. Het toilet is nieuw en trendy afgewerkt. Op de verdiepingen vinden we in totaal 4 slaapkamers waaronder een ware masterbedroom en een badkamer die is geüpgraded en is ingedeeld met o.a. een ligbad. Het afwerkingsniveau is hoogwaardig met o.a. strakgestucte wanden en plafonds. Verder heeft het diverse extra’s zoals een trendy zwartstalen deur naar de hal, airconditioning, rolluiken en screens (zonwering), elektrisch bedienbaar. Ook is er geïnvesteerd in duurzaamheid waarbij deze geïsoleerde woning geheel is v.v. HR++ beglazing en 13 zonnepanelen. Hierdoor is deze woning bestempeld met energielabel A!

De parkachtig aangelegde achtertuin heeft een aantrekkelijke ligging. Je zit hier enorm privé omdat er nauwelijks tot geen inkijk is. Bovendien ligt het gunstig op de zon, namelijk het zuid/westen. Diverse bijgebouwen maken deze bezienswaardige woning compleet.

Quote van de makelaar: “Dit helft-van-een dubbel woonhuis heeft misschien wel de absolute X-factor. Er is zoveel aan de woning verbouwd en geïnvesteerd dat het géén doorsnee 2-kapper meer betreft. Hier kom je in een gespreid bedje terecht wanneer je op zoek bent naar luxe, comfort en pricavy. Wellicht is dit wel jouw droomwoning?!”

GEZELLIGE WOONKAMER
De woonkamer heeft een gezellige beleving hetgeen wordt gecreëerd door de algehele aankleding en afwerking. Het meest in het oog springend zijn toch wel de eikenhouten schuifdeuren met robuuste zwartstalen geleider. In het midden is een nis gecreëerd en voorzien van bijbehorende wandplanken. Achter één van de schuifpanelen zou je een TV kunnen plaatsen/ophangen. Speelse ramen tot aan de vloer zorgen voor een fijne lichtinval en speels karakter. De wanden en het plafond zijn strak gestuct waarbij wandcontactdozen zijn vervangen en uitgebreid. De vloer is bekleed met PVC en voorzien van vloerverwarming. Hierdoor konden de radiatoren weggelaten worden. Erg trendy is de zwartstalen deur tussen de woonkamer en de hal. Dit zorgt tevens voor een open karakter en meer daglicht in de hal.

In de overgang naar de keuken is er plaats voor een lange eettafel. Dubbele tuindeuren geven daarbij direct toegang tot het buitenterras. Noemenswaardig zijn de speciale scharnieren waardoor de deuren letterlijk 180 graden opengezet kunnen worden waardoor ze ‘wegvallen’ voor de zijramen. Dit zijn details die we niet vaak tegenkomen…

LUXE INBOUWKEUKEN
Tijdens het realiseren van de aanbouw aan de achterzijde van de woning, heeft de woning ook een compleet nieuwe keuken geplaatst. En daar is niet op bezuinigd gezien de luxe opstelling, de gekozen inbouwapparatuur en het materiaalgebruik. De fronten zijn uitgevoerd in massief eikenhout. In combinatie met een ‘betonlook’ werkblad geeft dit een bijzonder stijlvolle uitstraling aan de keuken. Fraai detail is dat de gootsteen één geheel vormt met het werkblad. De inbouwapparatuur bestaat uit een brede inductie kookplaat met erboven een afzuigunit die strak in het plafond is gestuct. Onder de kookplaat vind je een evenzo brede heteluchtoven (90cm breed) van Siemens. In de hoge kastenwand is nog een grote koelkast ingebouwd. Tevens kun je hier een uitgebreid servies kwijt. Erg verrassend is de ‘onopvallende’ deur die als één geheel toegang geeft tot de inpandige garage. En mocht je een koffieliefhebber zijn, dan vind je aan de andere kant van de pilaar een hele fijne ‘koffiecorner’ waar je je koffiemachine kwijt kunt.

INPANDIGE GARAGE
Naast de woning is een zeer degelijke garage aangebouwd. En niet zomaar een garage. Deze garage is volledig geïsoleerd (vloer, wanden en dak) en is te verwarmen middels een radiator. Er is een wateraansluiting (gootsteen) en het heeft zelfs een eigen kruipruimte. Dit zijn ideale voorzieningen om deze garage te verbouwen tot salon/praktijk aan huis of een slaapkamer met badkamer op de begane grond. Aansluitingen voor een 2e badkamer zijn prima te realiseren via de kruipruimte. In de huidige situatie is er een vaste kast gemaakt, een soort kluskast voor gereedschap en dergelijke. Dubbele deuren geven toegang tot de oprit waardoor de garage ook de perfecte stallingsruimte is voor (elektrische) fietsen en/of een motor. Bij de bouw van deze garage is er werkelijk nergens op bezuinigd.

1e VERDIEPING
Via een prettige trapopgang in de hal bereiken we de 1e verdieping. Deze woonlaag is ingedeeld met een royale masterbedroom, 2 kinderkamers en de badkamer. De opvallend ruime overloop schakelt de verschillende kamers aan elkaar en heeft onder de 2e trapopgang nog een vaste kast. Deze kast is ideaal voor het opbergen van handdoeken en bedlinnen. Een ander pluspunt is de laminaatvloer die drempelloos als één geheel is doorgelegd.

De masterbedroom heeft de volle breedte van de woning en heeft een speels karakter vanwege de deels verhoogde vloer in combinatie met de roomdevider. Het laatste is voorzien van wandcontactdozen en biedt plaats aan een TV op de slaapkamer.
De kinderkamers zijn aan de achterzijde gelegen. Eén kamer is thans in gebruik als walk-in-closet. Noemenswaardig zijn de rolluiken aan zowel de voor- als achterzijde. Hierdoor zijn alle kamers 100% te verduisteren. De 2 rolluiken van de ‘master’ zijn tevens elektrisch te bedienen.

BADKAMER
Tussen de slaapkamers in, is de badkamer gelegen. Deze is neutraal en degelijk afgewerkt en heeft een frisse en schone uitstraling. De ruimte is ingedeeld met een ligbad/douche (met rainshower en handdouche), een 2e toilet en een wastafelmeubel. Dit meubel wordt vergezeld door een spiegelkast. Beiden bieden handige opbergruimte voor diverse toiletspullen. Een designradiator maakt de ruimte compleet. En niet te vergeten het uitzetraam. Deze biedt niet alleen een prettige ventilatiemogelijkheid maar ook een stukje daglicht. Wanneer je het raam dicht hebt, kun je overigens ook afzuigen met de mechanische ventilatie.

2e VERDIEPING
Via een vaste trap komen we op de 2e verdieping terecht. Vaak zien we dat de bovenste woonlaag nog een open ruimte betreft, maar hier is er al een extra (slaap)kamer gecreëerd. Dit biedt perspectief voor (jonge) gezinnen die op zoek zijn naar meer dan 3 slaapkamers. De voorste ruimte is bovendien met een deur af te sluiten van het trappenhuis waardoor je het ook als een separate kamer kunt beschouwen. Mocht je veel vanuit huis werken, dan zal je deze kamer wellicht extra kunnen waarderen. Een groot dakvenster zorgt hier voor een prettige lichtinval. Achter de knieschotten onder de schuine dakvlakken vind je de nodige opbergruimte.

De 2e kamer zou je ook als wasruimte kunnen bestempelen. Hier kun je namelijk de wasmachine en wasdroger aansluiten. Een vaste kast met schuifdeuren biedt extra opbergmogelijkheden.

PRIVACYVOLLE ACHTERTUIN
Na het zien van de woning zal het je niet verbazen dat ook de voor- en achtertuin bovengemiddeld luxe en hoogwaardig zijn aangekleed. Dit zie je onder meer terug in de betegeling van terrassen en oprit alsmede alle verschillende planten, grassen en bomen die voor een parkachtige beleving zorgen.

De achtertuin heeft een mooi formaat (11m diep en 7,5m breed) en biedt nagenoeg volledige privacy hetgeen wordt gecreëerd door bomen en laagbouw. Het terras is aangelegd met groot formaat tegels (60×60) waarbij de drainafvoer niet is vergeten. Een 2e terras is aangelegd met houtvlonders waarbij een pergola voor de nodige schaduw zorgt. En dat is fijn aangezien je hier veel zonuren geniet door de gunstige zuid/westligging. Een vijvertje, grassen, een druivenstruik en lavendel geven deze tuin kleur. Om de tuin ook in de zomer groen te houden, kun je gebruik maken van de buitenkraan. Tevens zijn er diverse elektrapunten geïnstalleerd.

VERANDA & SCHUUR
Achterin de tuin is een stijlvolle veranda gebouwd. Deze is ca. 16m2 groot en biedt een heerlijke beschutte plek om buiten te zitten, ook wanneer de zon uitbundig schijnt. Een tuinset kun je hier het gehele jaar buiten laten staan. Leuk detail zijn de inbouwspots die onder het overstek van het dak zijn aangebracht. Dit zien we overigens ook terug in het overstek van de aanbouw van de woning. Deze sfeervolle verlichting maakt het plaatje in het donker helemaal af.

In de andere hoek achterin de tuin staat een stenen schuur van 6m2 groot. Wat opvalt aan deze schuur is het hoge plafond van 2,8 meter hoog. Bij het verhogen van het platte dak is direct ook de dakbedekking vernieuwd. Deze schuur is ideaal voor het opbergen van (tuin)gereedschap en je kunt hier ook je fietsen stallen. Er is namelijk een poort (achterom) waardoor de tuin goed toegankelijk is.

VOORTUIN & OPRIT
De voortuin doet qua aankleding niet onder aan die van de achtertuin. Ook de voortuin is weelderig aangekleed met verschillende planten, borders met lavendel en een pergola. Wat we niet zo vaak zien is dat ook de oprit is betegeld met het groot formaat, keramische terrastegels. Dit ziet er erg verzorgd en super strak uit. En doordat het is ingevoegd, groeit er ook geen onkruid tussendoor. Tevens zijn er ledspots in de bestrating aangebracht.

De oprit biedt plaats aan 2 auto’s naast elkaar. Hierdoor hoef je elkaar niet in de weg te staan wat doorgaans erg comfortabel voelt. Hetzelfde geldt bij de voordeur en de garage waar een halve carport (6m2) ervoor zorgt dat je er altijd droog staat. Om het af te maken zijn ook hier in het plafond inbouwspots aangebracht.

RUSTIG HOFJE
De Goudreinet betreft een rustige, autoluwe straat met voornamelijk bestemmingsverkeer. Kinderen voelen daardoor al snel de vrijheid om op straat te spelen. Ook zijn er meerdere speelvoorzieningen voor kinderen in de wijk te vinden. En mocht je regelmatig bezoek ontvangen, er is doorgaans voldoende parkeergelegenheid in de aanwezige parkeerhavens, zo ook schuin tegenover de woning.

DODEWAARD, aan de Waal
Dodewaard is een gemoedelijk dorp met bijna 5.000 inwoners en heeft voorzieningen zoals een PLUS supermarkt, een Action en diverse horeca. Er is een gezondheidscentrum en er zijn concrete plannen voor een nieuw, multifunctioneel centrum (MFC). Ben je van het sporten, dan kun je kiezen uit verschillende sportverenigingen zoals voetbal, (tafel)tennis, turnen en hardlopen.

Dodewaard ligt aan de rivier de Waal. Er zijn in deze omgeving prachtige Betuwse fiets- en wandelroutes mogelijk en wanneer de dijk wordt vervolgd kun je ook genieten van voorbijvarende binnenschepen. Het dorp heeft een centrale ligging in de driehoek Arnhem – Nijmegen – Tiel. Moet je veel reizen vanwege je werk, dan zal het je aanspreken dat je je in circa 5 autominuten op de A15 begeeft. Tevens gaat er een stoptrein tussen Arnhem/Nijmegen en Tiel, heeft Dodewaard een eigen station en is ook het gewilde Rhenen met al haar voorzieningen zeer dichtbij.

Vissers en natuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen in de uiterwaarden (Strang). En mocht je van wandelen houden, dan ligt Landgoed Hemmen met haar uitgestrekte, bosrijke wandelpaden en kasteeltuin binnen handbereik. Kortom, wij laten u graag kennis maken met het veelzijdige dorp Dodewaard!

INDELING
Begane grond:
Hal/entree met veel glas, meterkast, toilet, garderobe onder de trap en trapopgang
Woonkamer met maatwerk kastenwand
Eethoek met dubbele terrasdeuren
Open keuken met speelse eilandopstelling en v.v. luxe inbouwapparatuur
Inpandige, geïsoleerde garage met dubbel deuren naar oprit en loopdeur naar achtertuin.
1e Verdieping:
Ruime overloop met trapkast en 2e trapopgang
Masterbedroom (volle breedte van de woning)
Slaapkamer 2
Slaapkamer 3
Badkamer met ligbad/douche, wastafelmeubel en 2e toilet.
2e Verdieping:
Afsluitbare, multifunctionele ruimte met groot dakvenster en knieschot opbergruimte
Kamer 4 met witgoedaansluitingen, CV-ketelopstelling, dakvenster en vaste kasten.

PLUSPUNTEN VOOR DE KOPER
Bezienswaardige, onderscheidende gezinswoning
Veel luxe, comfort en extra’s
Ca. 123m2 woonoppervlak, exclusief inpandige garage van ca. 13m2
Aanbouw biedt flink meer extra leefruimte
Zeer hoogwaardig afwerkingsniveau tot in het kleinste detail (voornamelijk begane grond)
PVC-vloer met vloerverwarming (ook in de hal en op het toilet)
Speels opgezette keuken met luxe inbouwapparatuur
Dubbele terrasdeuren met elektrisch bedienbare screen (zonwering)
Trendy toilet met zwart design, fonteintje én vloerverwarming
Meterkast: 8 groepen en 2 aardlekschakelaars
Glasvezelaansluiting t.b.v. TV en snel internet
CV-ketel: Vaillant HR-combiketel, geplaatst 2011
Zonnepanelen (13x)
Rolluiken op de slaapkamers
Zeer goed onderhouden woning, afgewerkt met mooie materialen
Zinken hemelwaterafvoeren
Buitenschilderwerk in 2024 door een schilder uitgevoerd
Stijlvolle voordeur en garagedeuren
Zeer degelijke garage met potentie tot leefruimte of praktijk/kantoor aan huis
Zonnige, privacyvolle achtertuin met poort (achterom)
Diverse elektrapunten en spotverlichting in de voor- en achtertuin
Gunstige ligging in de straat met relatief vrije ligging voor- en achterzijde
Comfortabel parkeren op eigen terrein
Speeltuinen op loopafstand
Gelegen nabij de uiterwaarden van de Waal, Landgoed Hemmen en het natuurgebied van het Gelders Landschap.

TIP
Wil je meer te weten komen over deze woning?
Beleef dan ook eens de aanvullende producten die wij standaard bij al onze woningen aan de Funda-presentatie koppelen:
– Professionele woonvideo
– Virtuele tour door de woning
– Interactieve plattegronden met tuinindeling.

DISCLAMER
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM-voorwaarden.

+ Lees meer
Kenmerken
Stel een vraag
Locatie

    Gratis waardebepaling van uw woning